Телефон (48)17-227-00-09

эл.почта fin@finzoo.pl

Rozwiązania
dla lotnictwa i przemysłu

Technologia remontów
Czyszczenie i konserwacja

Produkty chemiczne

Wyroby hutnicze

Infrastruktura ekspedycyjna

1 2 3 4 5 6

AHRS W1-CAN
Układy odniesienia CAN

ACITV
Czyszczenie grilli i piekarników

Tam, gdzie liczy się jakość

O firmie

 

FIN Sp. z o. o. jest wiodącym dostawcą wyrobów i usług dla klientów z branży lotniczej oraz przemysłu zaawansowanych technologii.


Specjalizujemy się w dostawach części zamiennych, wyrobów hutniczych oraz materiałów eksploatacyjnych dla sektora lotniczego oraz przemysłu bazującego na rozwiązaniach wysoce wyspecjalizowanych.

 

 

Nasze doświadczenie

 

Dzięki wdrożonemu i certyfikowanemu systemowi zapewnienia jakości, opartemu o lotnicze standardy serii AS9100, zapewniamy naszym klientom gwarancję najwyższej jakości usług.
Przywiązujemy ogromną wagę do tego, aby wyroby, które dostarczamy i usługi, które wykonujemy spełniały a nawet przekraczały wymagania i oczekiwania naszych klientów, dlatego też ciągle poszerzamy zakres naszej działalności dostosowując się do ich potrzeb
i oczekiwań.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na wysoce wymagającym rynku lotniczym możemy zaoferować naszym klientom szereg nowoczesnych rozwiązań związanych z optymalizacją łańcucha dostaw, takich jak: dostawy na czas, integracja dostaw, przygotowywanie zestawów produkcyjnych, systemy KAN-BAN.

 

Хотите ли получать информацию о новых, интересных решениях или проектах?