Produkcja lotnicza

Strona główna Usługi Produkcja lotnicza

Pragniemy poinformować, że do naszej oferty została dodana usługa produkcji części lotniczych.

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym opartym na centrach tokarskich i frezarskich CNC. Specjalizujemy się w obróbce mechanicznej materiałów trudno obrabialnych: stopów niklu (Inconel), tytanu, stali nierdzewnych, a także stali stopowych i aluminium. Pomimo tego, że naszą ofertę kierujemy głównie do branży lotniczej, jesteśmy również otwarci na współpracę z przedsiębiorstwami z przemysłu motoryzacyjnego, energetycznego oraz elektromaszynowego.

 

Dzięki bogatej oraz sprawdzonej bazie dostawców materiałów, zapewniamy krótki czas realizacji zamówienia produkcyjnego. Jesteśmy w stanie wyprodukować różnorodne detale o wymiarach dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Zapewniamy możliwość produkcji seryjnej i jednostkowej.

 

Posiadamy systemy zapewnienia jakości AS 9120 oraz AS 9100. Wdrożona rozbudowana kontrola jakości gwarantuje wysoką jakość wyrobów.

 

Proces produkcji realizujemy za pomocą projektowania CAD i programowania CAM/ISO. Oferujemy wdrożenie technologii w naszym przedsiębiorstwie, a następnie przekazanie jej do klienta.